Jak znaleźć idealny zespół na wesele?

Jak znaleźć idealny zespół na wesele?

Wesele to najszczęśliwszy dzień Twojego życia. Nie unika wątpliwości, że powinno być to wydarzenie zaplanowane w każdym szczególe tak, aby nic was nie zaskoczyło. Obok wyboru sali weselnej, menu, kościoła oraz sukni ślubnej i garnituru, nie unika wątpliwości, że ważnym składnikiem odpowiedniej zabawy jest dobór odpowiedniej oprawy muzycznej. Na czym powinniśmy się opierać przy jego wyborze?

Nie ulega wątpliwości, że dobry zespół na wesele, to gwarancja znakomitej zabawy, która na zawsze zapadnie w pamięci wszystkim gościom. Jedno jest pewne – na zespole nie warto oszczędzać! Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim popytaj znajomych, czy nie znają jakiegoś godnego polecenia bandu – może słyszeli o jakimś zespole, a może słyszeli ich „w akcji” na jakimś weselu. Warto sięgać do zaufanych źródeł. Kiedy już zdobędziecie nazwy ciekawych zespołów odwiedźcie ich strony internetowe – poczytajcie na ich temat opinii innych osób, a przede wszystkim posłuchajcie tego, jak śpiewają! To bardzo ważne, aby poznać ich repertuar, a także umiejętności. Poczytajcie, czy posiadają oni wykształcenie muzyczne, ile lat grają w danym składzie, a także jakie opinie panują na ich temat. Przykładem takiej strony jest http://kawkamusicband.pl zespół na wesele. Jeżeli zdecydujecie się na dany zespół, umówcie się z nimi i dogadajcie szczegóły począwszy od dojazdu na uroczystość, repertuar, a także kwestie żywieniowe i noclegowe. Warto pomyśleć o tym wcześniej. Zapoznaj się z charakterem członków zespołu. Powinny to być osoby kontaktowe, pełne energii, kochające swoją pracę. Takie, które zagwarantują gościom dużo energii i wyciągną każdego na parkiet. Dowiedz się także w jakiej formie zespół widzi zabawę – porozmawiaj z frontmanem/wodzirejem imprezy, jakie rodzaje zabaw i interakcji wchodzą w grę. Wszystko zależy jak zawsze od charakteru osób zebranych na weselu.

Jeżeli jednak zespół nie jest tym, czego szukacie, być może idealną opcją dla Was będzie zabawa z DJem. Jakie są zalety tego rodzaju zabawy? Z pewnością jest to tańsza opcja, ale nie oznacza tego, że ma być gorsza. Zmawiając DJa masz pewność, ze piosenki zostaną czysto zagrane, a także po raz jedyny masz szansę, iż na twojej imprezie zagrają same gwiazdy! Często DJ jest jednocześnie wspaniałym wodzirejem i potrafi rozkręcić każdą imprezę, tym bardziej iż często takie osoby wynajmowane są na różnego rodzaju zabawy, mają więc spore doświadczenie w tej dziedzinie.