Meble kuchenne na wymiar-wybór dla wymagających

Która z nas nie marzy o pięknej kuchni, w której nie tylko się gotuje i sprząta, ale także odpoczywa, spędza wspólnie czas? Moja nie spełniała już prawie żadnej z tej funkcji, dlatego zdecydowałam się na gruntowny remont. Zrobiłam to z nieocenioną pomocą Pracowniamebli.com.

Meble kuchenne zawsze były dla mnie ważną kwestią, ponieważ nie wyobrażałam sobie kuchni, która jest zagracona, w której coś się gdzieś nie mieści, a masa niepotrzebnych/potrzebnych rzeczy leży gdzieś na stole czy na blacie. Dlatego potrzebowałam mebli bardzo pojemnych, ale też niedużych, gdyż moja kuchnia rozmiarem nie grzeszy. Zrobiłam kilka rundek po sklepach z ”gotowcami”, ale wszystko wydawało mi się takie podobne do siebie i w wielu przypadkach miałam wrażenie, że to już kiedyś, gdzieś było. Zmęczenie działa na mnie de motywująco więc byłam już zdecydowana się poddać, ale ktoś podpowiedział mi, ze może powinnam spróbować znaleźć kogoś, kto wykona mi meble na wymiar. Tak też zrobiłam. Odpaliłam internet, przekopałam wiele stron, obejrzałam bardzo dużo realizacji różnych firm i najbardziej w mój gust trafiła http://pracowniamebli.com. Myślałam wtedy, że każda z ich realizacji mebli kuchennych sprawdziłaby się u mnie. Od nowoczesności trzymam się z daleka, chociaż jej nie neguję, bo meble kuchenne w nowoczesnej wersji wyglądają dobrze, ale dla mnie ważne było to, żeby były stylizowane na te stare. Nie wiedziałam, czy to jest wykonalne, gdyż wydawało mi się, że odchodzi się właśnie od tych starych na rzecz nowoczesnych. Nie było z tym jednak problemu. Oglądałam, analizowałam, podziwiałam, w końcu definitywnie zdecydowałam się na współpracę. Spotkałam się z bardzo rzeczową, profesjonalną a przy tym niezwykle sympatyczną pomocą. Podzieliłam się z projektantami moją wizją i pomysłami. Wspólnie dopracowaliśmy szczegóły, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Montaż mebli wiąże się także z doborem odpowiednich sprzętów pod zabudowę, a nie wszystkie są właśnie takie. Pracowniamebli.com poleciła mi kilka sprawdzonych firm ze sprzętem nie tylko wizualnie doskonałych, ale też dobrych jakościowo. Mogę śmiało powiedzieć, że pracownia zapewnia kompleksową, szczegółową obsługę. Nie musiałam zbytnio martwic się niczym od powstawania projektu poprzez dobór sprzętów, aż po wykonanie i montaż mebli. Wiadomo, że na coś, co jest dobre, czasami trzeba troszkę poczekać, ale w tym przypadku naprawdę warto, gdyż efekt końcowy przerasta nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Moa kuchnia wygląda jak na starych, dobrych filmach. Mam mnóstwo szafek, niektóre jeszcze czekają na zagospodarowanie. Wydawało mi się, że niemożliwe jest pochowanie wszystkiego, co zgromadziłam przez kilka lat, a tu proszę. Okazało się, że nie tylko jest to możliwe, a nawet, że niektóre szafki są puste, czyli mogę kupować dalej.
Jeśli macie wygórowane oczekiwania, lubicie piękno i funkcjonalność, to polecam Pracownię Mebli Kuchennych.